ТПС

Картон і папір для плотера

Повна лінійка картону й паперу для широкоформатного друку

Картон для плотера односторонній AT
Картон для плотера односторонній IT
Папір для плотера Premium 120, 150, 170
Папір для плотера Premium 70
Папір для плотера Econom 60
Папір для плотера Standart 52
Папір для плотера Econom 45
Папір клейовий з розміткою для плотера
Папір з розміткою для плотера
Папір самокопіювальний ІТ для плотера
Калька паперова
Папір сублімаційний
Папір для плотера клейовий STANDART
Папір для плотера клейовий IT

Картон і папір для плотера: види та застосування  для виробництва одягу

Технології виробництва одягу вимагають сучасних витратних матеріалів для їх реалізації. Тому картон і папір для плотера в рулонах, що застосовуються в легкій промисловості, мають відповідати викликам дня. Ті часи, коли кравець мав крейду та ножиці для того, щоби розкроїти тканину для пошиття костюму вже давно в минулому. Тепер на швейному виробництві застосовується широкоформатний плотерний друк на папері для забезпечення виробничого процесу викройками, лекалами, шаблонами, розкрою вручну чи на автоматичних розкрійних комплексах.

ПП “Технічно-промисловий сервіс” пропонує повний набір витратних видів рулонного картону і паперу для плотера швейного виробництва. Наша власна продукція виготовляється з найкращої вітчизняної або імпортної сировини. Ми пропонуємо наступні види витратних матеріалів:

Картон АТ, ІТ односторонній

Це— матеріал для друку й прорізки лекал, а також ручного моделювання одягу. Ідеальна білизна забезпечує чіткість і якість плотерного друку. Має відповідну жорсткість для довготривалого використання. Електротехнічний картон використовують також для виготовлення деталей одягу або задників взуття.

Папір для плотера в рулонах

 Це рулонний папір економ і стандарт класу. Папір бюджетного цінового діапазону виготовляється з української сировини найвищої якості. Папір класу стандарт (газетка) і преміум класу виготовляється з імпортної сировини. Ці види паперу обирають коли до якості друкування висуваються особливі вимоги. Якість друку креслень забезпечується також дякуючи рівномірній намотці рулонів.

Папір з розміткою, звичайний та клейовий

 Ці види паперу використовують для для моделювання деталей одягу вручну, друкування лекал. Вони вже давно користується попитом на ринку витратних матеріалів для виробництва одягу. Дизайнери моди суттєво прискорюють процес створення нових моделей, використовуючи ці види паперу.

Калька та папір самокопіювальний

Саме ці види паперу для плотера широкоформатного друку забезпечують якісне та швидке копіювання оригіналів. вони забезпечують якісне копіювання або створення декількох копій за один технологічний цикл.