ТПС

Папір для сублімації

Сублімаційнийпапір для друку на тканині

Папір для сублімації ULTRA 55
Сублімаційний папір STANDART 70
Папір для сублімації PREMIUM 100
Термотрансферний папір ECO 46

Що таке папір для сублімації або термотрансферний?

Для масового виробництва тканин з яскравими візерунками або футболками з ефектними принтами виникає потреба якісного друку на тканині. Саме для цього використовують технологію широкоформатного плотерного друку на сублімаційному папері.

Отже спочатку робиться друкування на папері, а потім шляхом термотрансферної передачі друк переноситься на тканину. Термотрансфер — це процес передачі малюнка на тканину шляхом нетривалого нагрівання до температури 120-150 градусів за допомогою спеціальних промислових термопресів. При цьому в кожному випадку треба підібрати правильну величину тиску на тканину та тривалість нагрівання. Правильний підбір цих факторів дає змогу друкувати навіть тонкі лінії та забезпечити якісну передачу кольорів.

Якість друку залежить від типу паперу для сублімації, що випускається у варіантах економ, стандарт, преміум і ультра. Вона також залежить від типу тканини, з якою варто експериментувати. Найскладніше друкувати на тканинах, що виробляються з натуральних волокон, але професіонали вміють вирішувати цю задачу та знаходять певні ноу-хау, щоби досягти найкращої якості друкування. Рекомендуємо проекспериментувати з видами сублімаційного паперу, адже часом на щільній синтетичній тканині можна отримати якісний відбиток із яскравими кольорами за допомогою паперу класу економ, що позитивно впливає на собівартість продукції. Ось чому ми завжди пропонуємо замовникам тестові зразки нашого термотрансферного паперу безкоштовно. Затративши час на підбір паперу, далі його економиш, бо принти можливо створювати незалежно від об’єму виробництва, а використовувати по мірі надходження замовлень пізніше.

Зазвичай підприємства, що працюють у цій галузі, замовляють папір для сублімації в рулонах, тому що використовують спеціальні плотери широкоформатного друку, застосування яких диктується потребами виробничого процесу.