ТПС

Папір і плівка для автоматичного розкрою

Витратні матеріали для АРК: папір і плівка

Папір перфорований під настил Premium KRF
Папір мікроперфорований ECO
Папір перфорований під настил ECONOM
Папір для перестилу CLP
Плівка для автоматичного розкрою
Папір перфорований Premium

Для чого потрібні плівка та та папір для автоматичного розкрою?

Плівка та папір для АРК – це витратні матеріали, що необхідні для розкрою тканини на настільних розкрійних комплексах. Вони створені для автоматизованого процесу крою тканини, що настелена у декілька шарів. Тому для цього процесу потрібні плівка HDPE та спеціальний папір. Перфорований папір кладуть під настил тканини, що складена в декілька шарів. Отвори паперу пропускають повітря, що допомагає притягнути заготовку до основи для уникнення деформації. Для цього тканинну заготовку треба ще накрити спеціальною поліетиленовою плівкою для АРК, її наявність забезпечує якісне вакуумне притискання до столу розкрійного комплексу. Для підсилення процесу і запобігання ковзанню шарів заготовки використовують папір для перестилу, що завдяки фактурі поверхні зменшує деструктивні ефекти виробничого процесу.

Настільний автоматичний розкрійний комплекс любого бренду потребує саме таких витратних матеріалів. Вони мають свої підкласи, наприклад перфорований папір існує у варіантах із перфорацією різних типів: мікро, преміум і ультра. В залежності від особливостей тканини наші замовники обирають саме той папір, що найліпшим чином забезпечує точність розкрою. Плівка HDPE також випускається з різною товщиною в залежності від особливостей технологічного процесу.

Розкрійні комплекси використовують для масового виробництва одягу на великих швейних фабриках, вони суттєво прискорюють технологічний процес. Такі комплекси відповідно до конструкції потребують папір і плівку в рулонах, і це форма відпуску нашої продукції.