ТПС

Плотер для швейного виробництва H 170-190-200

Вертикальний рулонний плотер серії H 170-190-220


ПП «Технічно-промисловий сервіс» пропонує прискорити процес виробництва одягу, лекал, чи пакетів креслень. Для цього варто придбати вертикальний рулонний плотер серії Н 170-190-220. Ця професійна лінія розрахована на тривалий термін експлуатації та приваблює якістю друку, а також надійністю роботи та простотою обслуговування. Ці друкарські пристрої мають найкраще співвідношення ціна/якість друку. Вони займають меншу площу в порівнянні із горизонтальними аналогами. 

Промисловий рулонний плотер друкує на всіх видах паперу та картону щільністю 40-300 г/м.кв.,  із  файлів практично всіх існуючих дизайнерських комп’ютерних програм. Операційна система підтримує файли форматів plt; spl; pl; hp; hpg; hpgl; dwg; dxf; ppd; pmd; hp2; p.

Плотерний друк здійснюється за допомогою голівки з двома картриджами або голівки з подачею чорнила з банки в залежності від модифікації плотера.

Конструкція пристрою дозволяє друк на папері шириною 150-220см при довжині рулону до 300м.

Клієнтам, які придбали плотер у ПП “Технічно-промисловий сервіс” надається підтримка, консультації та за потреби проводиться навчання.
Щоби купити вертикальний струменевий рулонний плотер для швейного виробництва серії Н 170-190-220, достатньо зателефонувати або заповнити форму.

#рулонний_плотер