ТПС

Вертикальний струменевий плотер серії H Maxi

Широкоформатний промисловий рулонний плотер серії H Maxi

 

ПП «Технічно-промисловий сервіс» рекомендує вертикальний рулонний струменевий плотер серії Н Maxi. Ці плотери – чудова пропозиція тим виробникам і дизайнерам, якім треба друкувати дуже багато. цей пристрій має систему друку, що складається не з картриджів, а з друкарської голівки, до якої чорнило подається з контейнера, що дозволяє друкувати більше, а витрачати менше за рахунок економії на картриджах.


Вертикальний струменевий плотер чудово друкує на папері або картоні щільністю 40-300 г/м.кв. і сумісний з існуючими програмами САПР. Вони здатні друкувати з файлів наступних форматів: plt; spl; pl; hp; hpg; hpgl; dwg; dxf; ppd; pmd; hp2; p.


Плотери серії Н Maxi розраховані на тривалий термін експлуатації, прості в керуванні завдяки наявності інтуїтивно зрозумілого пульта керування з монітором. Монтування плотера забирає небагато часу, він займає мінімум робочої площі, завдяки вертикальному дизайну.

Колектив ПП «Технічно-промисловий сервіс» надає детальні консультації клієнтам, які вирішили придбати вертикальний ріжучий плотер, забезпечує технічну підтримку та проводить навчання персоналу в разі потреби.

#вертикальний_плотер