ТПС

Телефони: (032) 245 00 91

+38 (067) 320 23 24

Послуги

Доставка замовлення

Замовлену продукцію підприємство постачає клієнтам будь-якою логістичною компанією або власним транспортом.

Роздрук лекал порізка

Вам треба надрукувати лекала, порізати лекало, виготовити шаблон для пошиття одягу, взуття, виробів з хутра? Економте на придбанні та обслуговуванні плотера. Замовте плотерний друк лекал та порізку в нас. ПП "Технічно-промисловий сервіс" здійснює роздрук та порізку лекал на своїй виробничій базі. Ми друкуємо лекала , що створені існуючими конструкторськими програмами. Наші плотери підтримують наступні формати файлів: plt;spl;pl;hp;hpg;hpgl;dwg;dxf; ppd;pmd;prt;hp2;p Ми роздруковуємо лекала шириною 150-184 см, на офсетному, газетному, клейовому папері і навіть картоні. плотери обладнані ножами, тому - порізка лекал не складає для нас жодних труднощів Якщо

Пошук виробників Ваших проектів

Вам потрібно терміново пошити, виробити речі унікального дизайну, а власного виробництва немає? ПП "Технічно-промисловий сервіс" допоможе знайти надійного партнера-виробника і розмістити замовлення у нього. Адже ми співпрацюємо з понад 500-ми підприємствами легкої промисловості України.

Наші можливості

Замовляйте папір, картон, роздрук лекал та їхню порізку в ПП “Технічно-промсиловий сервіс” та отримуте задоволення від спілкування з нашим персоналом. Оцініть переваги нашої продукції власного виробництва та конкурентні ціни.

Як ми це робимо

За роки своєї діяльності ПП “Технічно-промисловий сервіс” накопичив необхідний досвід для виробництва паперу, картону та плівки, що має попит на ринку. Наша команда накопичила багатий досвід і має всі необхідні знання для того, щоби наш клієнт отриував перевагу на ринку, співпрацюючи з нами. Ми надаемо слідкуємо за тим, щоби замовлення було виконаним якнайшвидше, а продукція доставлена замовнику своєчасно.