ТПС

Доставка замовлення

Замовлену продукцію підприємство постачає клієнтам будь-якою логістичною компанією або власним транспортом.

Роздрук лекал порізка

Ми друкуємо, ріжемо лекала, виготовляємо шаблони для пошиття одягу. Економте на придбанні та обслуговуванні плотера. Замовте плотерний друк лекал та порізку на виробничій базі ПП "Технічно-промисловий сервіс". Ми друкуємо лекала , що створені існуючими конструкторськими програмами. Наші плотери підтримують наступні формати файлів: plt;spl;pl;hp;hpg;hpgl;dwg;dxf; ppd;pmd;prt;hp2;p. Ми роздруковуємо лекала шириною 150-184 см, на офсетному, газетному, клейовому папері і навіть картоні. Плотери обладнані ножами, тому - порізка лекал не складає для нас жодних труднощів.

Пошук виробників Ваших проектів

Вам потрібно терміново пошити, виробити речі унікального дизайну, а власного виробництва немає? ПП "Технічно-промисловий сервіс" допоможе знайти надійного партнера-виробника і розмістити замовлення у нього. Адже ми співпрацюємо з понад 500-ми підприємствами легкої промисловості України.

Наші можливості

Замовляйте папір, картон, друк лекал та їхню порізку в ПП “Технічно-промисловий сервіс” та отримуйте задоволення від спілкування з нашим персоналом. Оцініть переваги нашої продукції власного виробництва та конкурентні ціни.

Як ми це робимо

За роки своєї діяльності ПП “Технічно-промисловий сервіс” накопичив необхідний досвід для виробництва паперу, картону та плівки, що має попит на ринку. Наша команда накопичила багатий досвід і має всі необхідні знання для того, щоби наш клієнт отримував перевагу на ринку, співпрацюючи з нами. Ми  слідкуємо за тим, щоби замовлення було виконаним якнайшвидше, а продукція доставлена замовнику своєчасно.