ТПС

Телефони: (032) 245 00 91

+38 (067) 320 23 24

Про нас

Відтворити відео

Про Нас

ПП „Технічно-промисловий сервіс” засноване у 2004 році. Наше підприємство – це Ваш надійний партнер у сфері швейної промисловості. Персонал підприємства постійно працює над збільшенням асортименту товарів, орієнтуючись на потреби наших клієнтів. У нас Ви можете придбати понад 80 видів якісних витратних матеріалів для плотерів та розкрійних комплексів від визнаних європейських та національних фірм-виробників. Ви можете замовити в нас плотерний друк та порізку лекал або придбати плотер. Наші менеджери завжди допоможуть Вам підібрати вид паперу, з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Продукцію відправляємо по Україні перевізниками “Нова пошта”, “Делівері”, “Міст-експрес” та іншими, а також здійснюємо прямі поставки в такі міста як Київ, Хмельницький, Одеса та Харків.

Мета

Ми поставили собі за мету виготовляти продукцію, що може забезпечити максимальну ефективність у виробництві, при мінімальних затратах ресурсів. Якість високотехнологічних витратних матеріалів для плотерів і розкрійних комплексів, що постачаються світовими лідерами, забезпечать Вам зручність та економічність у роботі. Зручна цінова політика та швидка доставка позбавлять Вас зайвих турбот і допоможуть у досягненні успіху. Ми прагнемо полегшити задачу виробництва одягу, пропонуючи плотерний друк та порізку лекал на вигідних для замовника умовах.

Клієнти

Наші клієнти – це понад 500 великих і малих фірм України. У 2014 році ПП “Технічно-промисловий сервіс” вийшло на міжнародний ринок, експортуючи власну продукцію до Європейського союзу. Співпраця з провідними підприємствами даної галузі та відомими українськими дизайнерами хороший цьому приклад.

Наша команда

Наша команда це чудовий колектив однодумців-професіоналів,  які плідно працюють і роблять усе для того, щоби наші клієнти залишилися задоволеними

Реквізити

Україна, м.Львів
вул. Любінська, 150/18, 79040
+38 (067) 320 23 24
+38 (032) 245 00 91
E-mail
office@tehpromserv.com
taras@tehpromserv.com

ПП "Технічно-промисловий сервіс"

ПП "Технічно-промисловий сервіс"